• 200 ₺ üzeri ücretsiz kargo
Neden  Lily Cup™ Kullanmaya Başladık?,

Neden Lily Cup™ Kullanmaya Başladık?

Çarşamba, 01 Ocak 2020

Neden  Lily Cup™ Menstrual Kap Kullanmaya Başladık?

Regl dönemi hiçbir kadın için ayın en neşeli zamanı değil, biliyoruz. Kimilerimiz daha çok sorun yaşarken, kimilerimiz bu dönemi daha hafif atlatıyoruz, ben ortalarda bir yerdeydim. Karın ağrısı, kramplar, tatlıya saldırma, sinir bozukluğu hatta bazen sinir patlaması, şişkinlik, cinsel isteksizlik gibi yaygın belirtilerden kaçamadığım aylar oluyordu ama benim için en beteri kuruluk, alerji gibi her ay regl sonrasında da birkaç gün daha tadımı kaçırmaya devam eden yan etkilerdi. 

Pedimi ne kadar sık değiştirirsem değiştireyim pişik ya da alerjiden kurtulamıyordum, zaten pedin kokusundan nefret ediyordum! Tamponu geceleri takmaktan çekiniyordum dolayısıyla hiç bir zaman tam bir çözüm sunmuyordu ama bunun ötesinde tampon kullanımı sonrasında kuruluk problemi yaşıyordum. Sonuçta elimizde bunlar vardı, bazen geceleri yalnızca peçete koymayı deneyerek, nemlendirmek için çeşitli yollar arayarak bir şekilde baş ediyordum.

Bir gün ablam Intimina’nın Lily Cup™’ından bahsetti, o da internette rastlamış. Merak ettik - baktık, okuduk, araştırdık ve hadi dedik, iki Lily Cup™ Compact sipariş ettik. İlk kullanım için burayı mutlaka okuyun :) paketi ilk açtığımda içimden hadi bakalım yine başıma bir iş açtım dedim ama bir yandan yukarıda bahsettiğim sorunlara bir çözüm bulmak için çok heyecanlıydım. 5 senedir Lily Cup™’ımı kullanıyorum - hani Facebook için hayatımızda olmadan önce bunun bir ihtiyaç olduğunu bilmiyorduk diyoruz ya - aynısını Lily Cup™’ım için söyleyebilirim. Bu sorunları hiç yaşamamanın, regl olduğumu unutarak hareket edebilmenin konforunu bir kez tattım ya, şimdi ped ya da tampon kullanmaya geri dönmem gerekse yukarıda hafif diye bahsettiğim sorunlar kocaman olur. 

regl dönemi,


© 2021 SagligaDestek.com Tüm Hakları Saklıdır
whatsapp