• 200 ₺ üzeri ücretsiz kargo
Kegel Egzersizi Yardımcıları,

Kegel Egzersizi Yardımcıları

Cuma, 16 Ekim 2020

Kegel Egzersiz Topu mu? Akıllı Kegel Egzersiz Cihazı mı? Hangisini Seçmeliyim?

Zayıf bir pelvik tabanınız olduğunu düşünüyor musunuz? İdrar kaçırma  zayıf pelvik tabanınız olduğuna dair en önemli işarettir. Bu durumdan dolayı utanıyor olabilirsiniz. Ancak utanmanıza hiç gerek yok. Mesela ABD'deki her üç kadından biri hayatlarının bir döneminde  idrar kaçırma problemi yaşamaktadır. Ayrıca zayıflamış pelvik taban, hamilelik sonrası vücudunuzda olağan şekilde görülebilecek bir durumdur.

Her ne kadar yaygın ve normal olsa bile, hayatınızda yarattığı etkiden muhtemelen çok da hoşlanmayacaksınızdır. Bu nedenle, pelvik taban egzersizlerini doğru şekilde yapmanıza yardımcı olacak bir değil iki farklı ürün geliştirmek  için bir çok jinekoloji uzmanıyla çalıştık. 

Düzenli kullanımla, yaşadığınız semptomları ve rahatsızlıkları  hafifletmeye yardımcı olabilicek bu iki yardımcı birbirinden biraz farklı çalışır. Sizin yaşam şeklinize birisi daha uygun olabilir. İşte kegel egzersiz toplarımız (Laselle) ve akıllı kegel egzersiz cihazı  (KegelSmart) hakkında bilmeniz gerekenler!

Laselle

Laselle (Kegel Egzersiz Topu) Nedir?

Laselle, içinde ağırlıklı, serbest hareket eden bir top ve bir çıkarma kordonu bulunan, tıbbi sınıf silikonla kaplanmış küçük bir küredir.

Laselle Nasıl Çalışır?

Laselle, Kegel Egzersiz Topu basit ama etkili bir vajinal ağırlıktır. Siz hareket ettikçe, iç ağırlık Laselle içinde döner ve vücudunuz farketmeden  onun etrafında bükülür. Bu iç ağırlık, kaslarınızı verimli bir şekilde güçlendirmek için direnç sunmakla kalmaz, aynı zamanda doğru yerleşimini de sağlar.

Farklı ağırlık seçenekleri vardır, bu da gücünüzü arttırırken kendi hızınızda çalışabileceğiniz anlamına gelir.

Laselle gibi vajinal bir ağırlık kullanmak, zaten aşina olduğunuz  “basit sık bırak!” hareketlerine  yoğunluk katar.

Kimin için uygundur?

Laselle, Kegel egzersizlerini doğru şekilde yapmayı bildiğinden emin olan ve daha fazla direnç eklemek isteyen kişiler  için en iyi seçenektir.

KegelSmart

KegelSmart (Akıllı Pelvik Egzersiz Cihazı) Nedir? 

KegelSmart pelvik taban güçlendirme egzersizlerinizde size rehberlik eden ve ilerlemenizi izleyen "akıllı" bir antrenördür.

KegelSmart Nasıl Çalışır?

KegelSmart, silikon kaplaması altında, kaslarınızın etrafında ne kadar sert sıkıştığını gerçekten algılayabilen özel basınca duyarlı plakalarla tasarlanmıştır.

Bu bilgileri kullanarak KegelSmart, ilerlemenize göre "egzersiz rutinleri" belirleyerek yalnızca sizin için kişiselleştirilmiş bir eğitim programı oluşturur.

Açarsınız, takarsınız, titreştiğinde sıkar ve durduğunda gevşersiniz. Bir dahaki sefere açtığınızda, düğme "seviyenizi" gösterecek, böylece gelişip gelişmediğinizi görebilirsiniz!

Kimin için uygundur?

Kegel egzersizlerinizi doğru şekilde yapıp yapmadığınızdan bazen emin olamıyor musunuz? O halde KegelSmart sizin için mükemmel bir seçenek olacaktır!

pelvik taban egzersizi,


© 2021 SagligaDestek.com Tüm Hakları Saklıdır
whatsapp