• 200 ₺ üzeri ücretsiz kargo
Genç Yaşlarda Kegel Egzersizi Yapmak,

Genç Yaşlarda Kegel Egzersizi Yapmak

Cuma, 27 Mart 2020

Genç Yaşlarda Kegel Egzersizi Yapmak Önemli mi?

Muhtemelen Kegel egzersizleri hakkında bir şeyler duymuşsunuzdur. Dr. Kegel tarafından geliştirilen bu egzersiz, pelvik taban kaslarınızın (yukarı ve içe doğru) zamanla güç ve ton oluşturabilen basit bir kasılmasıdır. Kegel egzersizi faydaları cinsel yaşamınızı iyileştirmekten, inkontinansı önlemeye kadar hatta çocuk sahibi olmayı planlayan kadınlar için altı çizilmesi gereken bir konudur. Ama Kegel egzersizleri sadece ileri yaşlı kadınlar için mi? Cevabımız kocaman bir hayır.

Kegel Egzersizlerine Hangi Yaşta Başlamalısınız?

Temel olarak ; ne kadar erken başlarsanız, faydaları o kadar çabuk hissedeceksiniz! Tabii ki, düzenli yapılan Kegel egzersizler, idrar kaçırması problemi yaşayan kadınların% 50'sinde iyileşme sağlar, ancak yetişkin inkontinansından muzdarip olmasanız bile hatta bebek planınız olmasa bile, egzersizin hissine aşina olmak önemlidir. Kegel egzersizleri, ihtiyacınız olursa, arka cebinizde (veya bu durumda ön cebinizde smiley) taşımanız gereken değerli ve önleyici araçtır smiley

Ayrıca ,kegel egzersizlerinin  şaşırtıcı cinsel faydaları bile onları denemek için yeterli sebep olabilir. Günün sonunda, güçlü ve sağlıklı bir pelvik tabana sahip olmayı istemeyecek bir genç kadın olduğunu düşünmüyoruz!

Kegel Egzersizleri Seks Hayatımı Gerçekten İyileştirebilir mi?

Kesinlikle evet! Kegel egzersizleri cinsel tatmini arttırma yetenekleriyle tanınırlar. Orgazm olduğunuzda vajinanızda keyifli spazmlar hissettiğinizi fark edebilirsiniz; işte bu senin pelvik taban kaslarının kasılmasıdır! Düzenli Kegel egzersizleri yapmak için rutin oluşturursanız, orgazmınızın gücündemuhteşem bir artış fark edeceksiniz. Vajinal ilişkiden her zaman orgazm olmayan %80 kadından biri olsanız bile, güçlü, pelvik taban kasları genel olarak cinsel hazlarınızı geliştirir.

Ek bonus: daha güçlü pelvik taban kasları, erkekler için de daha yoğun bir orgazm anlamına gelebilir! Ve evet; Erkekler için Kegel egzersizleri de  önemli bir şey smiley

Kegel Egzersizlerini Nasıl Yaparım?

Kegel, pelvik taban kaslarınızın basit kasılmasıdır. Bunu doğru yapıp yapmadığınızdan emin değilseniz, bir sonraki idrara çıktığınızda idrar akışını durdurmaya çalışı. İşte idrarınızı durduran kaslar pelvik taban kaslarınız! Birçok kadın pelvik taban egzersizleri söz konusu olduğunda nereden başlayacağını bilmekte zorlanır, aslında kadınların% 50'si Kegel egzersizlerini doğru bir şekilde nasıl yapacağını bilmiyor.

Kegel egzersiz topları, doğru hareketlere odaklanmanıza ve doğru formu sağlamanıza yardımcı olmak için harika bir yoldur. Laselle egzersiz topları, pelvik taban gücünüzü artırmak için doğru miktarda direnç sağlar.

İşte bu kadar! Kegel egzersizi  yapmak için çok genç olduğunuzu düşüyorsanız, umarız açıklığa kavuşturmaya yardımcı olabildiksmiley Herkes güçlü ve sağlıklı pelvik taban kaslarına sahip olmayı hak ediyor, bu yüzden bir dahaki sefere spor salonuna gidemeyecek  kadar tembel hissediyorsanız, neden evde kalıp Kegel egzersizlerinizi yapmayasınız ki?

İlginizi çekebilir; Doğal Destek Ürünleri!

pelvik taban egzersizi,


© 2021 SagligaDestek.com Tüm Hakları Saklıdır
whatsapp