• 200 ₺ üzeri ücretsiz kargo
Dondurulmuş meyve sebze ödem sökücü
Dondurulmuş Sebze - Ödem Atma Paketi, Dondurulmuş meyve sebze ödem sökücü

Dondurulmuş Sebze - Ödem Atma Paketi - Freshot

209,00 ₺
Adet:
Sepete Ekle

Ödem Atma Paketi;

 6'lı Maydanoz Suyu:

Maydanoz, eski Yunan’da ve Roma uygarlığında saygı duyulan kutsal bir bitki idi. Büyük şölenlerde salonların duvarlarına asar ve yemekte çelenk olarak başlarına koyarlardı. Güçlü bir diyet-detoks suyu olan maydanoz suyunu hiç ara vermeden kullanmak sakıncalı olduğu için kendinize 3 gün ara verebileceğiniz bir program yapmalısınız. Not : Hamilelikte tüketilmesi sakıncalıdır.

 6’lı Buğday Çimi Suyu

Buğday çimi suyu tüm detoks uygulamalarının 1 numarasıdır. Uzun ömürleriyle meşhur Kafkas halkları tarafından da bilinirdi. Buğday çiminden yapılan yiyecekler, Türk coğrafyasında başta Nevruz olmak üzere geleneksel törenlerde başyapıt olarak yer alır. Buğday çimi suyunun besleyici değeri brokoli ve ıspanak gibi yeşil renkli sebzelerden yüksektir. Hatta 15 birim buğday çiminin içerdiği besin değerinin 350 birim yeşil sebzelere eşit olduğu bildirilmiştir. (Ashish ve Ark 2012). Buğday çimi suyunda yüksek miktarda klorofil, vitaminler, mineraller, aminoasitler, enzimler, lif ve protein bulunur. Doğada mevcut besin öğelerinin neredeyse tamamını içeriyor diyebiliriz. 1940’lı yıllarda Dr. Ann Wigmore tarafından yeniden keşfedilmiştir.

 6’lı Arpa Çimi Suyu:

Arpa, Antik Mısır’da çok iyi tanınır ve yetiştirilirdi. Eski Mısır Hiyerogliflerinde ve piramitlerinde arpa resimlerine rastlanmaktadır. Arpa çimi suyunda 70 civarında vitamin, mineral, aminoasit ve 18 çeşit antioksidan bulunur. Arpa çimi suyundaki tüm bu besin öğeleri; miktar ve oran alarak mükemmel bir denge içerisindedir. İçeriğindeki her bir besin öğesi vücut tarafından kullanılır. O nedenle doğumdan ölüme tam besin desteği sağlayan nadir gıdalardan biridir. Diyet listelerinde diğer gıdalar değişse bile yeri buğday çimi suyu ile birlikte sabit olanlardandır. Arpa çimi suyu, tam besin desteği sağlamasının yanı sıra cilt için en yararlı doğal kaynaklar arasında ilk sıralarda yer alır.

 

6’lı kutular içerisindedir. (18 adet x 28 ml)© 2021 SagligaDestek.com Tüm Hakları Saklıdır
whatsapp