• 200 ₺ üzeri ücretsiz kargo
cilt bakım paketi
Dondurulmuş Sebze, Meyve - Cilt Paketi, cilt bakım paketi

Dondurulmuş Sebze, Meyve - Cilt Paketi - Freshot

250,00 ₺
Adet:
Sepete Ekle

Cilt Paketi;

  6’lı Gojiberry Suyu:

Goji Berry anavatanı Himalayalar olan bu efsanevi kırmızı meyvenin her gün yeni bir faydası keşfediliyor. Çin de 2000 yıldır tüketilen Goji Berry, günümüzde tüm dünyanın dikkatini çekmiş durumda. Üretimi hızla yaygınlaşmakta.“Mutluluk meyvesi” , “Kızıl elmas” olarak da tanımlanmaktadır. Ülkemizde “Kurt üzümü” olarak bilinir. Özellikle Avrupa ülkelerinde ve ABD’de Anti-aging meyvesi olarak, diyet-detoks uygulamalarında yaygın şekilde kullanılmaktadır. Goji Berry’nin ülkemizdeki 3-5 üreticisinden biriyiz. O nedenle mevsiminde hasat ederek suyunu elde edebiliyoruz.

 6’lı Arpa Çimi Suyu:

Arpa, Antik Mısır’da çok iyi tanınır ve yetiştirilirdi. Eski Mısır Hiyerogliflerinde ve piramitlerinde arpa resimlerine rastlanmaktadır. Arpa çimi suyunda 70 civarında vitamin, mineral, aminoasit ve 18 çeşit antioksidan bulunur.Arpa çimi suyundaki tüm bu besin öğeleri; miktar ve oran alarak mükemmel bir denge içerisindedir. İçeriğindeki her bir besin öğesi vücut tarafından kullanılır. O nedenle doğumdan ölüme tam besin desteği sağlayan nadir gıdalardan biridir. Diyet listelerinde diğer gıdalar değişse bile yeri buğday çimi suyu ile birlikte sabit olanlardandır. Arpa çimi suyu, tam besin desteği sağlamasının yanı sıra cilt için en yararlı doğal kaynaklar arasında ilk sıralarda yer alır.

 6’lı Nar suyu:

Tüm kutsal metinlerde yer alan Nar insanlık tarihinde önemli bir yere sahiptir. Uzak geçmişinden beri pek çok topluluk tarafından çeşitli anlamlar yüklenmiştir. Anadolu da nazar’a karşı renkli camlardan gözlerinde bulunduğu nar silsilesi hem bereketi hem de iyi niyeti temsil eder. Çok iyi bir besin kaynağı olması nedeniyle hemen her diyette yer alır. Besin öğeleri içeriği ve faydaları hakkında en çok araştırmalar sürdürülen, makaleler yazılan, yayınlar yapılan gıdalar arasındadır. Çok iyi bir besin kaynağı olması nedeniyle hemen her diyet-detoks uygulamasında yer alır. 30 ml nar suyunda; 2 bardak yeşil çaya ve 1/2 bardak kızılcık suyuna eşdeğer antioksidan madde bulunur.

 

6’lı kutular içerisindedir. (18 adet x 28 ml)© 2021 SagligaDestek.com Tüm Hakları Saklıdır
whatsapp