• 200 ₺ üzeri ücretsiz kargo
Dondurulmuş sebze - Bebek Paketi
Dondurulmuş sebze - Bebek Paketi, Dondurulmuş sebze - Bebek Paketi

Dondurulmuş sebze - Bebek Paketi - Freshot

231,00 ₺
Adet:
Sepete Ekle

Bebek Paketi;

  6’lı Sap Kereviz Suyu:

Homeros’un İlyada’sında, atların Truva yakınlarındaki sazlıklarda yetişen yaban kerevizi ile otlandıkları dizesi yer almaktadır. Eski Yunan da gençlik veren bitki olarak tanınır. Düşük kalorili gıdalar arasında yer alan sap kereviz, pek çok özelliği ile diyet ve detoks uygulayanların gözdesidir. Sap Kerevizin yaprakları ve sapları pek çok vitamin, mineral, aminoasit, antioksidan içerir. Kerevizde bulunan tuz, doğal ve organiktir. Yani tüketmekte hiçbir sakınca yoktur.  Not: Hamilelikte tüketilmesi sakıncalıdır.

 6’lı Balkabağı Suyu:

Yerliler Güney Amerika’ya gelen Avrupalı yerleşimcilere bal kabağını tanıtmış, bu sayede Avrupalılar için hayat kurtarıcı  olmuş. Çok iyi bir besin kaynağı olmasının yanı sıra, uzun süre saklanabilen bal kabakları zorlu kış aylarında insanları açlıktan kurtarmıştır. Balkabağı suyu, vitaminler, mineraller, aminoasitler ve antioksidanlar  açısından çok zengindir. Kabağın pişirilmesi sırasında bu maddelerin bir çoğu yok olur. Suyunda ise taze halde mevcuttur.

 6’lı Brokoli Suyu:

Brokoli, geçmişi Roma İmparatorluğuna kadar uzanan ve dünyada üzerinde en çok araştırma yapılan bitkiler arasındadır. Yerde yetişen bir sebze olmasına karşın eski Roma’da bazı metinlerde kendisinden çok iyi bir besin kaynağı olması ve görünümü nedeniyle “Yaşam ağacı” olarak söz edilir. Brokoli belki en popüler sebzeler arasında yer almıyor ancak en faydalı sebzeler arasında ilk 3 sırada bulunduğu kesin. En doğru tüketim şekli diğer sebzelerle birlikte tüketmektir. Vitamin değerlerinin en fazla olduğu formu ise suyudur. Diyete başlayan kadınlar brokoli dostlarıdır. Domates suyu ile birlikte tüketildiğinde tok tutar. Çok fazla masa başında çalışanlar ile gözleri yorulanlar için özellikle gereklidir. FDA’ya göre en fazla antioksidan içeren ilk 5 gıda arasındadır.

 

6’lı kutular içerisindedir. (18 adet x 28 ml)© 2021 SagligaDestek.com Tüm Hakları Saklıdır
whatsapp