• 200 ₺ üzeri ücretsiz kargo
Alkali düzenleme paketi
Dondurulmuş Sebze - Alkali Paketi, Alkali düzenleme paketi

Dondurulmuş Sebze - Alkali Paketi - Freshot

209,00 ₺
Adet:
Sepete Ekle

Alkali Paket;

 6’lı Sap Kereviz Suyu : 

Homeros’un İlyada’sında, atların Truva yakınlarındaki sazlıklarda yetişen yaban kerevizi ile otlandıkları dizesi yer almaktadır. Eski Yunan da gençlik veren bitki olarak tanınır. Düşük kalorili gıdalar arasında yer alan sap kereviz, pek çok özelliği ile diyet ve detoks uygulayanların gözdesidir. Sap Kerevizin yaprakları ve sapları pek çok vitamin, mineral, aminoasit, antioksidan içerir. Kerevizde bulunan tuz, doğal ve organiktir. Yani tüketmekte hiçbir sakınca yoktur. Not: Hamilelikte tüketilmesi sakıncalıdır.

 6’lı karalahana suyu:

Kırmızı lahana’nın anavatanı Doğu Anadolu’dur. Taşkelem adıyla bilinir. Çok eski dönemlerde hekimler tuttukları notlarda Kırmızı lahana’dan  “Bahçesine taşkelem eken, kendi aktar dükkanını açmıştır” diye söz etmiştir. Mor sebzeler içerisinde en etkili ve vitamin değerleri ile bir adım önde olanıdır. Son zamanlarda sağlıklı zayıflama diyetlerinde yıldızı parlayan, ilk sıralara yükselen bir sebze suyudur.

 6’lı ıspanak suyu: 

Anti-aging kremler, maskeler, tonikler kullanmak yerine, her gün bu kutudaki bardakçıklardan 1 adedini içebilirsiniz. Bu cildiniz için daha iyidir. Detoks ve diyet uygulamalarınızın dışında, ürünümüzü yaptığınız değişik yemeklere ekleyebilir veya çocuklarınızın sevdiği yemeklere karıştırabilirsiniz. Aslında bu uygulamayı tüm ürün çeşitlerimiz için de yapmanızı öneririz. Böylelikle, yemeklerden aldığınız günlük vitamin, mineral çeşitliliği ve miktarı artacaktır. Dolayısıyla, hem kendinizin hem de ailenizin tam beslenmesine büyük katkılar sağlıyor olacaksınız. Ispanak suyu, diğer sebze ve meyve suları ile de uyum sağladığından ideal bir diyet-detoks suyudur. Ayrıca sporcuların, sebze-meyve suyu içeceklerinde yer vermeleri gereken en temel sporcu gıdalarından biridir.

 

6’lı kutular içerisindedir. (18 adet x 28 ml)© 2021 SagligaDestek.com Tüm Hakları Saklıdır
whatsapp